ODEBÍRAT NOVINKY
MILÉ ŽENY!

Na poslední chvilku se uvolnila 2 místa na ÚŽASNÝ RELAXAČNÍ VÍKEND PRO ŽENY S DĚTMI - už tento víkend 4.-6. září 2020. Minulá setkání jsme si vždy moc užily. Je samozřejmě možné přijet i bez dětí a v těhotenství. Budeme opravdu odpočívat, hýčkat se, sdílet, dýchat čerstvý vzduch, jíst zdravé jídlo, tančit, tvořit a prostě relaxovat. Zájemcům pomohu s vázáním šátku, nastavením nosítka. Těšit se můžete také na aromaterapii, relaxační cvičení a další úžasné zážitky!
Více informací a přihlášení zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/regeneracni-vikend-pro-zeny
Tak neváhejte a ozvěte se, nejpozději do čtvrtka 3. 9. 2020.
Těším se na vás!

Pokud ještě plánujete dovolenou, tak máme stále nějaké volné termíny - WEIGLŮV STATEK: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv
Apartmán je vhodný pro rodinu s 1-3 dětmi, budete mít naprosté soukromí, zahradu s altánem, ohništěm, pískovištěm a houpačkou.
Nebo můžete přijet ve skupině přátel, místa je zde dost. Pokoje jsou krásné, stylové a prostorné. Uvnitř je dětský koutek a vše potřebné pro děti.

Ráda vás potkám také na individuálních kurzech.
Přeji všem pohodové září, i pokud je plné změn a očekávání... ať je vám dobře a láskyplně... s láskou Lucie

--------------------------------
ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel.: 724 663 586
MILÉ ŽENY!

Už máte plány na prázdniny? Nebo stále uvažujete kam vyrazit? Nabízíme vám dovolenou v ráji - UBYTOVÁNÍ PRO RODINY v srdci Českého středohoří, v kouzelné a klidné vesničce, kde můžete odpočívat, houbařit, sbírat lesní plody, chodit se koupat, krmit koně a ovečky, nebo vyrážet na výlety do okolí. Kdo jste byli na mých celodenních kurzech, tak to zde jistě znáte. Ještě máme několik volných termínů na prázdniny. Přijet můžete samozřejmě také na podzim či v zimě, zkrátka kdykoli. Přejeďte jen s rodinou nebo i ve skupině přátel, místa je zde dost pro všechny a děti si to určitě užijí taky.

Více informací a volné termíny najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv

Pokud byste chtěly svůj čas strávit ve skupině žen, odpočinout si, načerpat inspiraci, sdílet své příběhy a prožít klidný víkend sama nebo s dětmi, srdečně zvu na REGENERAČNÍ VÍKEND PRO ŽENY: 4.-6. září 2020

Více informací a přihlášení zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/regeneracni-vikend-pro-zeny

Samozřejmě jsem pro vás k dispozici pokud byste měly zájem o individuální kurz na jakékoli téma z nabídky, on-line i osobně.
Srdečně zdravím a těším se na setkání!
S láskou Lucie

----------------------------------------
ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
MILÉ ŽENY!

Zdravím vás po delší době... věřím, že jste nastalou situaci prožily v poklidu se svými dětmi a opatření se vás zásadně nedotkla. Já jsem na nějakou dobu přerušila kurzy a trávila dny se svými dětmi, kdy jsme si osahali domácí vzdělávání, trávili čas v přírodě a odpočívali. Alespoň v rámci možností. Rozhodně jsme však nezaháleli a připravila jsem pro vás několik zajímavých novinek.

Od září 2020 otevírám v našem novém domě v Terezíně v Dlouhé ul.
LESNÍ KOMUNITNÍ SKUPINKU pro děti od 3 let. V některé dny mám ještě volné místo, pokud byste tedy věděly o někom z okolí, kdo hledá pro své dítě přátelské, tvůrčí a respektující prostředí, budu ráda za sdílení. Více info pošlu samostatně do emailu.

Od září 2020 otevřu v Terezíně také prostory nové kurzovny
ČAS PRO RODINU, kde jsem pro vás připravila pravidelná setkání i jednorázové kurzy:
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY pro maminky s dětmi: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-mamy-s
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY bez dětí: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-zeny-bez
CELODENNÍ KURZY VAŘENÍ a PEČENÍ, o aktuálních termínech vás budu informovat.
Budou se zde konat také INDIVIDUÁLNÍ KURZY VÁZÁNÍ ŠÁTKU, ZDRAVÉHO PŘEBALOVÁNÍ ad.: https://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/individualni-kurz-vazani-satku

Pro pražské zájemce - přímý bus jede z Prahy - Holešovic a staví na náměstí v Terezíně (2 min od kurzovny). Přímý vlak jede z Prahy (hl.n. - Holešovické nádraží - Nádraží Podbaba) do Bohušovic nad Ohří. Odtud jednu zastávku busem do Terezína.

Největší novinka, která by mohla zajímat všechny... Připravili jsme pro vás krásné UBYTOVÁNÍ v naší CHALUPĚ V KNÍNICÍCH u Touchořin. Je zde nádherná příroda, klid, úžasné vyžití pro děti a spoustu prostoru pro váš odpočinek, tvoření, výlety do okolí apod. Pokud hledáte místo, kde budete moci strávit krásné chvíle se svou rodinou či přáteli, mohl by právě WEIGLŮV STATEK být to pravé pro vás.
Více informací najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv

TĚŠÍM SE NA VÁS!
Vaše Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel.: 724 663 586
MILÉ ŽENY!
V tomto předvánočním čase v závěru roku mám takovou nostalgickou náladu, hodně odpočívám, rozjímám, užívám si provoněného domu, dětského smíchu, tepla u kamen, ženských setkání a cítím, jak to je to ono... plynutí v harmonii. Jak je to pro ženu a ještě více pro matku potřebné a nepostradatelné, aby pak ona mohla vytvořit to pravé teplo domova. To upachtěná, vystresovaná a unavená dokáže jen stěží. Pojďte se se mnou také naladit!

Abych v tom nebyla sama... připravila jsem pro vás ještě před vánocemi SETKÁNÍ s VÁNOČNÍM PEČENÍM, zdravým samozřejmě a ne s předstihem, aby vám společně upečené dobroty vydržely až k štědrovečernímu stolu.
Necháte se zlákat na ADVENTNÍ ČAROVÁNÍ v kruhu žen s voňavými dobrotami, teplým domácím čajem, praskajícími kamny a příjemné atmosféře?
V sobotu 14. 12. 2019 10-18 h, v naší chalupě v Knínicích. Více informací a přihlášení najdete zde:
https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-vareni/adventni-carovani
Moc se na Vás těším!

A pokud byste měly zájem, pak nezapomeňte, že je možné využít individuálních konzultací na více témat: https://casprorodinu.cz/kurzy/individualni-kurzy-2

Mám pro vás ještě jednu novinku, kterou jsme spustili na začátku prosince. Pokud hledáte útulné a příjemné ubytování v Českém středohoří v dobré dojezdové vzdálenosti z Prahy, pak můžete u nás! V krásném autentickém klasicistním domě v centru tereziánské pevnosti města Terezína. Dům má spoustu původních prvků, je už téměř 30 let prohlášen za kulturní památku. Nachází se kousek od sjezdu z dálnice, 3 km od centra Litoměřic, z Holešovic sem jezdí každých 30 min přímý bus, který stojí ve vedlejší ulici, parkování je možné před domem. Máme pro vás připravený kouzelný apartmán, kde je možné ubytovat se i s dětmi (k dispozici po předchozí domluvě je možné zapůjčení cestovní postýlky, vaničky, nočníku, jídelní stoličky ad.). Do konce roku je už volných pouze několik termínů, tak dlouho neváhejte! Případně se na vás budu těšit v příštím roce.
Více informací zde: https://www.airbnb.cz/rooms/40299647?photo=0&s=41&user_id=311333576&ref_device_id=a7d20063ee76cf0a&fbclid=IwAR2_FS3xAuXqvXmUxoo5TotKj-gQFwbKKRqHXD-NyCbAw-HDvJTBKuQyihk&_branch_match_id=730360365129634336&_set_bev_on_new_domain=1575369708_WqsMGLr8it0biJFV&source_impression_id=p3_1575369712_vCP%2BzC%2FAvyAER6lL
Nebo mi napište či zavolejte!

Těším se na setkání s vámi a přeji příjemný adventní čas! Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
Lucie Ernstová
MILÉ ŽENY!

Dnes se obracím na ty z vás, které nějak řešíte téma zdravého stravování a vůbec vaření, přípravy jídla, motivace k jídlu, estetickou stránku jídla a další podobná témata, a to nejen pro sebe, ale i pro své děti a celou rodinu. Jste spokojené? Nebo Vás trápí, že by to mohlo být lepší, chutnější, pestřejší, zdravější, lákavější, rychlejší, méně namáhavé, a podobně?
Mohu Vám pomoci! Protože zrovna to je moje téma... se 4 dětmi už je to docela oříšek. Ráda Vám předám své tipy a dlouholeté znalosti a zkušenosti, nasbírané v mé kuchyni.

A k tomu mám pro vás dnes mimořádnou nabídku, která nevím, zda se bude ještě někdy opakovat... na poslední chvíli 2 ženy zrušily svou rezervaci a já bych kurz nerada rušila úplně. Jednak se na něj velmi těším a nechci samozřejmě zklamat další přihlášené.
Proto pro 2 z vás nabízím kurz za SPECIÁLNÍ CENU - 1600,-!
Tato nabídka platí ale pouze do zítřejšího večera, proto neváhejte a přihlašte se zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-vareni/naucte-se-varit-zdrave

Kurz NAUČTE SE VAŘIT ZDRAVĚ se uskuteční už tuto sobotu 21. 9. 2019 od 10 h v krásném prostředí naší venkovské chalupy.
Těším se na vás a všem ostatním přeji krásné podzimní dny!
LUCIE ERNSTOVÁ, lektorka

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
MILÉ ŽENY,
léto tak rychle uteklo... a já se přiznám, že to byla pro mě nová a velká zkušenost - dva měsíce se 4 dětmi. Ano, i před tím jsem své dny trávila se 4 dětmi, ale přeci jen nejmladší byla trochu mladší, dvojčátka chodila jednou v týdnu do lesní školky a nejstarší chodil už denně do svobodné školy. A najednou se plně, každý den věnovat 4 dětem. No, měla jsem trochu obavu, ale užili jsme si to vskutku skvěle. Asi opravdu, když už člověk nemůže, tak může ještě 3x tolik :) Snad i vy jste měly krásné a obohacující prázdniny.

A co chystám teď v nejbližších týdnech?

Už tuto sobotu 14. 9. 2019 se můžeme potkat na veletrhu KOUZLO NOŠENÍ v hotelu International na Praze 6. Bude to opravdu velkolepé a za symbolické vstupné, tak neváhejte! Více informací o celé akci najdete zde: http://www.kouzlonoseni.cz/ Se mnou se můžete potkat na workshopu TANDEMOVÉHO VÁZÁNÍ od 10:45 h nebo na přednášce SEZNAMTE SE S BLW od 12 h. Ráda vás i potkám a popovídám si ve veletržní části.

Chcete zářit v kuchyni? A ještě k tomu zdravě? Pak si nenechte ujít kurz NAUČTE SE VAŘIT ZDRAVĚ - 21. 9. 2019 od 10 h u nás v Knínicích. Naučíte se vařit a připravovat spoustu zdravých dobrot, získáte užitečné recepty, pochutnáte si a nejen to, ale prožijeme spolu příjemný den v ženském kruhu plném sdílení v krásné atmosféře našeho venkovského stavení. A děti samozřejmě můžete vzít s sebou. Bližší informace najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-vareni/naucte-se-varit-zdrave

Pro ty, kteří jste z Litoměřic a okolí a máte "školkové" děti, připojuji ještě jednu novinku, na které v současné době pracuji. V Třebušíně se od října chystáme otevřít Komunitní lesní skupinu, která zatím bude fungovat na principech vzájemného hlídání s programem a do budoucna, až vytvoříme komunitu a podle zájmu, bychom fungovali jako běžná dětská skupina, kde je možné děti dát bez nutnosti vlastního zapojení se do programu. V případě zájmu se mi ozvěte a já vám pošlu podrobnější informace.

Pro všechny pak připomínám, že nabízím INDIVIDUÁLNÍ KURZY vázání šátku, nošení dětí, zdravého přebalování a zdravého vaření, stačí se mi ozvat. Témata můžeme probrat nejen osobně, ale také přes skype. Skupinové kurzy jsem v současné chvíli omezila, neboť připravuji několik větších projektů, které si žádají svůj čas, stejně jaké mé děti.

A na závěr ještě jedno malé překvapení... pokud máte zájem přijít na Kouzlo nošení, tak nyní POZOR! První, která se mi ozve, pošlu vstupenku zdarma, jako malé poděkování za vaši přízeň a zájem o mou práci a kurzy.

Přeji vám poklidné září a voňavé chvíle ve vaší kuchyni... Lucie Ernstová, lektorka

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
MILÉ ŽENY,

pokud ještě přemýšlíte a rády byste se ponořily do tajů zdravé kuchyně, budete mít příležitost příští týden 15. 6. 2019 od 10 h v rodinném prostředí našeho domu a krásném okolí Českého středohoří v Knínicích nedaleko Litoměřic. Zbývají 2 poslední místa. Třeba čekají právě na Vás!
Zasvětím vás do tajů pečení kváskového chleba, umeleme si vlastní mouku, připravíme aktivní žitný kvásek, povíme si vše podstatné o kvašení, naložíme pickles, připravíme si zdravou mlsku, ... a mnoho dalšího.
Více informací a přihlášení naleznete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/naucte-se-varit-zdrave
Přihlásit se je možné pouze do pondělí 10. 6. 2019, pak bude kurz uzavřen.
V letošním roce bude ještě jedno opakování, a to 21. 9. 2019.
Pro ty, kdo nemají možnost, mohu zajistit spolujízdu z Prahy. Pokud byste přijeli autobusem, zajistím odvoz z Litoměřic (přímý autobus jede z Holešovic). Pro vaše děti je zde připravena krásná zahrada a uvnitř dětský koutek.
Přijďte společně prožít příjemný den plný odpočinku, ženského sdílení a zdravého vaření! Těším se na Vás.

V červnu se můžeme ještě potkat také v Praze:

13. 6. 2019 10-12 h VYZKOUŠEJ SI NOSÍTKO: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/vyzkousej-si-nositko

13. 6. 2019 13-15 h VÁZÁNÍ ŠÁTKU NA ZÁDA: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

Nebo na individuálních kurzech.

Přeji všem krásné slunečné dny! Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel. 724 663 586
MILÉ ŽENY!

Jsem ráda, že práce na našem novém domě pokročily již do té míry, že vás konečně po delší pauze mohu opět pozvat na praktický
CELODENNÍ KURZ ZDRAVÉHO VAŘENÍ! Naučíte se mnoho nového a především, jak snadno a za chvíli připravit sobě i svým dětem zdravá a vyvážená jídla po celý den. Budeme se věnovat obilninám a luštěninám, zdravým pomazánkám, kaším, které chutnají i dospělým. Naučím vás péct kváskový chleba v troubě i domácí pekárně, pracovat s kváskem a umeleme si vlastní čerstvou mouku, s níž je chleba ještě daleko chutnější. Připravíme si zdravý a výživný oběd, opět s luštěninami a obilninami, naučím vás výrobu domácího tempehu. V kvašení budeme pokračovat i dále, připravíme si pickles - krátce kvašenou zeleninu a dám vám pár tipů, jak si doma můžete vyrábět osvěžující kvašené nápoje. A nebude chybět ani zdravá sladká tečka na závěr!
A to vše v krásném, klidném a čistém prostředí Českého středohoří ve stylové chalupě z 1. čtvrtiny 19. století s mnoha původními prvky.
Přijet můžete samozřejmě i s dětmi - malé je možné mít u sebe, pro větší je vhodné mít doprovod, je pro ně nachystaná zahrada, nedaleko dětské hřiště a uvnitř velký dětský koutek. V případě zájmu je možné zajistit i hlídání po celý den.
Přijďte se nejen něčemu novému naučit, strávit příjemný čas v ženském kruhu, ale také si odpočinout a načerpat nových sil a energie! Těším se na Vás... ale pozor, počet míst je omezen, tak dlouho neváhejte. Více informací a přihlášení najdete v odkaze. Přesné instrukce vám budou zaslány po přihlášení.

15. 6. 2019 10-18 h NAUČTE SE VAŘIT ZDRAVĚ: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/naucte-se-varit-zdrave

Do prázdnin vás čekají ještě tyto kurzy, tentokrát v Praze na Újezdě:

23. 5. 2019 10-12 h KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU - základní: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

23. 5. 2019 13-15 h CESTA K ODPLENKOVÁNÍ: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-prebalovani/cesta-k-odplenkovani

13. 6. 2019 10-12 h VYZKOUŠEJ SI NOSÍTKO: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/vyzkousej-si-nositko

13. 6. 2019 13-15 h VÁZÁNÍ ŠÁTKU NA ZÁDA: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

Těším se na Vás a přeji krásné dny!
Lucie - ČAS PRO RODINU
MILÉ ŽENY!

Ráda bych vám popřála krásné svátky jara, plné radosti ze slunečných dní a úsměvů na tváři, které nám mnohdy scházejí. Zima je pryč, konečně můžeme sundat tlusté huňaté kabáty a vykouknout ven. Tak se nezapomeňme více usmívat, být na sebe více milí, příjemní a otevřít se lidem. Tak často potkávám zakaboněné lidi až je mi smutno a vždy vidím, jak to na ně působí, když se usměji a popřeji jim hezký den. Stačí tak málo...

Pokud najdete čas, srdečně vás zvu na dubnové a májové kurzy:

25. 4. 2019 10-12 h ZDRAVÉ SVAČINKY A PŘESNÍDÁVKY: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/zdrave-svacinky-a-presnidavky

25. 4. 2019 13-15 h VÁZÁNÍ ŠÁTKU NA ZÁDA: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

7. 5. 2019 10-12 h VYZKOUŠEJ SI NOSÍTKO: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/vyzkousej-si-nositko

23. 5. 2019 10-12 h KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU - základní: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

23. 5. 2019 13-15 h CESTA K ODPLENKOVÁNÍ: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-prebalovani/cesta-k-odplenkovani


Všechny aktuální termíny najdete v Kalendáři akcí: https://casprorodinu.cz/informace/kalendar-akci
A samozřejmě pokud chcete téma prozkoumat hlouběji, nabízím možnost individuálních setkání na vámi vybrané téma.

Přeji Vám krásné a pohodové dny těším se na setkání s Vámi i Vašimi dětmi!
Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
MILÉ ŽENY!

Také vám čas s dětmi tak rychle utíká? Je to až neskutečné... já to vůbec nechápu. Naše dvojčata už oslavila 3. narozeniny a vyrostli z nich úžasní zvídaví kluci, kteří mě každý den něčím překvapí (a samozřejmě ne vždy jen tím pozitivním, to si nemyslete :) - těch rozbitých sklenic, talířů, vylitých obědů a nefunkčních autíček by byla jistě už plná fůra). A nejmladší dcera, která ještě nedávno byla úplné miminko dnes už začíná obcházet nábytek a dotahovat 1. rok. Ach jo, a než se otočím, budu stará bába :) Ale to je snad ještě daleko...

Pomalu o sobě dává vědět jaro a já bych vás ráda pozvala na pár kurzů, kde se můžete potkat nejen se mnou, ale i s dalšími podobně naladěnými ženami a prožít příjemný čas.
V březnu a dubnu se můžete těšit na:

21.3. 2019 10-12 h ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ A BKM: http://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-prebalovani/latkove-pleny

21.3. 2019 13-15 h DOMÁCÍ CHLÉB Z KVÁSKU: http://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/domaci-chleb-z-kvasku

4. 4. 2019 10-12 h KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU - základní: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

4. 4. 2019 13-15 h VYZKOUŠEJ SI NOSÍTKO: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/vyzkousej-si-nositko

25. 4. 2019 10-12 h ZDRAVÉ SVAČINKY A PŘESNÍDÁVKY: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/zdrave-svacinky-a-presnidavky

25. 4. 2019 13-15 h VÁZÁNÍ ŠÁTKU NA ZÁDA: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

Všechny aktuální termíny najdete v Kalendáři akcí: https://casprorodinu.cz/informace/kalendar-akci A samozřejmě pokud chcete téma prozkoumat hlouběji, nabízím možnost individuálních kurzů.

Přeji Vám krásné a pohodové dny těším se na setkání s Vámi i Vašimi dětmi!
Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
15.05.2019 10:27:46
ernstoval
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one