ODEBÍRAT NOVINKY
L_2.jpg
Vyvážená a zdravá strava je základem zdravého a bezproblémového těhotenství. Díky správnému jídelníčku můžete do značné míry předejít mnoha těhotenským obtížím, jako jsou nevolnosti, únava, zácpa, křeče, atd. Hodnotná strava je však důležitá nejen pro maminku, ale především pro miminko. Pro jeho správný vývoj a hlavně proto, že tím co jíte již v průběhu těhotenství, ovlivňujete stravovací návyky vašeho miminka i do budoucna.
Je tedy dobré svůj jídelníček nepodceňovat... stejně jako při kojení. Neboť co jíte vy, dáváte i svému miminku. Pokud kojíte delší dobu může vaše tělo časem postrádat vápník, železo, minerály a další důležité látky, které také najdete ve vyvážené stravě.
Jak ale na to, když člověk má tak málo času a často musí jíst mimo domov?
Věřte mi, taky jsem to dlouho řešila, až jsem našla způsob, jak to jde snadno, zdravě a ještě k tomu i velmi chutně. Příprava mě baví, nezabere množství času a ještě mám i večeři pro manžela :).
Ráda vám předám svoje zkušenosti a recepty a poradím, co do jídelníčku zařadit při různých těhotenských obtížích i při kojení, aby vám ani miminku nic nechybělo.

CENA KURZU: 350,-/os. - zahrnuje ochutnávku
Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
TERMÍNY KURZU:
Napište si o nový termín kurzu a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one