ODEBÍRAT NOVINKY
pickles.jpg
Chcete svůj jídelníček rozšířit o něco zdravého, co budete mít k dispozici po celý rok, a to dokonce i v zimě, kdy nám vitamíny většinou chybí? Přijďte se naučit, jak si doma můžete naložit své vlastní pickles, tedy krátce kvašenou zeleninu! Ta je pak bez dalších úprav výborná jako salát nebo obloha k různým pokrmům. Pickles je plná vitaminů, podporuje chuť k jídlu a zlepšuje trávení.
Řekneme si, jaká zelenina je ke kvašení vhodná, jak jednotlivé druhy vhodně kombinovat a dochucovat. Ukážeme si, jak zeleninu správně nakládat a jak se o ní během kvašení "starat", aby byla chutná. A také jak ji správně skladovat, aby nám co nejdéle vydržela. Nebudou chybět různá doporučení a zkušenosti z vlastního kvašení.

CENA KURZU: 350,-/os. (děti zdarma) - zahrnuje ochutnávku pro vás i vaše děti
Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
Reference:
JANA L.: Konečně jsem se získala ucelené info jak dělat pickles. Kurz bych určitě všem doporučila. Dozvěděla jsem se konkrétně, jak si pickles připravit a zajímavé tipy na jeho ochucení. Doma jsem si hned naložila zeleninovou směs s bylinkami. Kurz byl opravdu výborný. Je vidět, že tomu rozumíte, máte to skutečně vyzkoušeno, předáváte zkušenosti a umíte to podat stručně, jasně, rychle, informace, které jsou potřeba.
KLÁRA K.: Kurz se mi velmi líbil a hodnotím ho na jedničku. Zjistila jsem, že naložit si pickles je opravdu jednoduché. Od té doby mám pořád v lednici jednu až dvě sklenice. Doporučuji.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one