ODEBÍRAT NOVINKY
plenečky.jpg
Používání látkových plen je dnes daleko jednodušší, než si většina lidí myslí. Látkové pleny jsou pohodlné pro dítě i pro rodiče, jsou krásné, praktické a moderní. Jejich použití, které se příliš neliší od jednorázových plen, zvládne úplně každý. Tyto pleny jsou však ekologické, zdravější a příjemnější pro dítě a oproti jednorázovým výrazně levnější.
Představím vám moderní látkové pleny a různé systémy zdravého přebalování. Povíme si o výhodách používání látkových plen, jak nejlépe začít a co si připravit, jaké existují typy plen a svrchních kalhotek, jak pečovat o látkové pleny i dětskou pokožku. Přebalování do látkových plen si názorně ukážeme, abyste viděli, že je opravdu snadné. Předvedeme si také doplňky k přebalování a vhodné pomůcky, které vám látkování usnadní. A na závěr si řekneme něco o přirozené hygieně nemluvňat, tzv. bezplenkové komunikační metodě a ekopraní. V případě zájmu mohu předat zkušenosti s látkovaním dvojčat.
Nebude samozřejmě chybět ani prostor pro všechny vaše otázky a budu se vám plně věnovat i po prezentaci s vlastním výběrem látkové výbavičky.

CENA KURZU:
320,-/os. Zdravé přebalování + BKM (2 h); 480,-/pár (děti zdarma)

Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
TERMÍNY KURZU:
Pokud jste nenašli vhodný termín, napište si o jiný a já vám dát vědět, jakmile jej vypíšu.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one