ODEBÍRAT NOVINKY
IMG_9984.JPG
Čekáte miminko a rády byste používaly látkové pleny? Máte však pocit, že je jich takové množství, že se v tom samy nedokážete zorientovat a vybrat ty správné, které by vám vyhovovaly? Neztrácejte hlavu, ráda vám pomohu a předám své zkušenosti!
Můžeme se sejít přímo v kurzovně ve Studiu Fascinace, Újezd 450/40, kde si vše potřebné ukážeme a vy si budete moci plenky i další příslušenství v klidu prohlédnout a osahat.
Nebo u vás doma (či jiném místě dle domluvy), kam samozřejmě donesu množství ukázek, abyste si také mohly vše prohlédnout a osahat. Je možné domluvit i větší skupinu (cena pak bude pro jednotlivce nižší). Je možné se sejít také u mě doma - Knínice u Litoměřic.

Představím vám MODERNÍ LÁTKOVÉ PLENY a různé systémy zdravého přebalování. Povíme si o výhodách používání látkových plen, jak nejlépe začít a co si připravit, jaké existují typy plen a svrchních kalhotek, jak pečovat o látkové pleny i dětskou pokožku. Přebalování do látkových plen vám názorně ukážu, abyste viděli, že je opravdu snadné. Předvedeme si také doplňky k přebalování a vhodné pomůcky, které vám látkování usnadní.
Pomohu vám s výběrem látkové výbavičky dle vašich požadavků a možností a pokud budete chtít, můžeme plenky společně objednat. Nabízím také možnost sestavit optimální výbavičku pro dvojčata.

V případě zájmu vám představím přirozenou hygienu nemluvňat, tzv. BEZPLENKOVOU KOMUNIKAČNÍ METODU a její principy, která vám péči o miminko v mnohém usnadní. Ráda vám předám své zkušenosti s BKM u jednoho dítěte i u dvojčat a předvedu doplňky a oblečení, které budete potřebovat.

Pro maminky větších dětí nabízím individuální pomoc s UČENÍM NA NOČNÍK. Probereme vaši konkrétní situaci a problémy a pokusíme se společně najít vhodnou a citlivou cestu k tomu, aby vaše ratolest už zvládla tuto dovednost sama. Řekneme si, co je třeba na cestě k odplenkování vědět, co rozhodně nepodcenit a čemu se naopak vyhnout. Ukážeme si praktické pomocníky a oblečení, které vám tuto cestu usnadní.

Ráda Vám poradím také v případě, že byste chtěly začít používat ekologické prací prostředky - EKOPRANÍ. Hledáte alternativu ke konvenčním pracím prostředkům, které zatěžují přírodu i naše zdraví? Řekneme si, které výrobky jsou pro vás nejvhodnější. Jaké jsou mezi nimi rozdíly. Který prostředek nejlépe použít na pleny a látkové vložky, který na vlnu a funkční textil a další. Předám vám své zkušenosti a vychytávky, které vám zaručí co nejšetrnější praní.

Nabízím také individuální poradenství ohledně ŽENSKÉ EKOHYGIENY, která také může být pohodlná, příjemná, zdravotně nezávadná, šetrná k životnímu prostředí a ekonomická, stejně jako přebalování do látkových plen! Představím vám jednorázové ekologické menstruační potřeby, látkové vložky různých velikostí, barev a materiálů i menstruační kalíšek. Řekneme si, jak se dají jednotlivé menstruační pomůcky kombinovat, jak je udržovat a prát atd.

DÉLKA KURZU: cca 60 min (v případě více témat déle, cca 60 min na 1 téma)

CENA KURZU:
Kurzovna ve Studiu Fascinace, Újezd 450/40, Praha 1, u mě doma (okr. Litoměřice) nebo elektronickou formou, jejíž součástí je i 30 min. konzultace zdarma - jedno téma:

- ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ: 500,-/os. nebo 600,-/pár
- BEZPLENKOVÁ KOMUNIKAČNÍ METODA, CESTA K ODPLENKOVÁNÍ: 600,-/os. nebo 700,-/pár

U vás doma:
- ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ, EKOPRANÍ, ŽENSKÁ EKOHYGIENA: 650,-/os. nebo 750,-/pár
- BEZPLENKOVÁ KOMUNIKAČNÍ METODA, CESTA K ODPLENKOVÁNÍ: 750,-/os. nebo 850,-/pár

Mohu k Vám přijet pokud jste z Prahy a blízkého okolí, okresu Litoměřice, Ústí n. Labem a blízkého okolí, možno i Český Těšín a okolí. V tomto případě je cena závislá na dojížďkové vzdálenosti a počtu zájemců a je vždy domluvena předem. Při větším počtu osob nabízím kurz za zvýhodněnou cenu!
Při návštěvě doma budu mít samozřejmě k dispozici na ukázku širší spektrum plenek i příslušenství.
skype či tel.: 10,-/min + Váš tarif
email: 200,- (zdarma pokud jste navštívila kurz a jedná se pouze o doplňující informace)
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one