ODEBÍRAT NOVINKY
na nočník.jpg
Dospěli jste k tomu, že konečně uzrál čas vaši ratolest zbavit plenek? Nebo už máte nějaké pokusy za sebou, ale ještě se úplně nedaří? Nezoufejte, určitě v tom nejste sami! Hlavní je mít trpělivost a nesrovnávat se s okolím, neboť každé dítě má svůj čas...

Na kurzu se řekneme, co je třeba na cestě k odplenkování vědět, co rozhodně nepodcenit a čemu se naopak vyhnout. Ukážeme si praktické pomocníky a oblečení, které vám tuto cestu usnadní. Nebudou chybět ani osvědčené tipy, jak nejlépe na to. A především vám předám osobní zkušenosti, abych vás povzbudila, protože důležité je se nevzdávat! Vždyť se jedná o cestu k dalšímu důležitému kroku v samostatnosti vašeho dítěte.

CENA KURZU: 320,-/os.; 480,-/pár (děti zdarma)

Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
TERMÍNY KURZU:
Pokud jste nenašli vhodný termín, napište si o jiný a já vám dát vědět, jakmile jej vypíšu.
Reference:
ADÉLA Š.: Kurz byl pro mě přínosný, neboť jsem se ujistila, že to jak postupuji je správné. Mám pocit, že dcera na to ještě není připravená (bude jí 20 měsíců), na nočník se zatím nechce ani podívat. Tak o tématu spíše jen mluvíme a zdálky pozorujeme u ostatních:) Navíc vzhledem k tomu, že jsem těhotná, tak trochu šetřím síly a nerada bych udělala nějaký krok, který by mě stál moc energie a nakonec se třeba ukázal jako kontraproduktivní. Na kurzu jsem se dozvěděla i nové věci, které se obecně moc neví a maminky je dělají jinak. Celkově jsem měla z kurzu dobrý pocit, protože kromě konkrétních rad k tématu mi byla sympatická obecná filosofie přístupu k dítěti, kterou zastáváte, což mě v mnoha ohledech uklidnilo, popř. utvrdilo v přesvědčení, že postupuji správně.

DANA R.: Za velmi přínosný jsem považovala Tvůj osobní příklad a zkušenosti. Cenný byl prostor na konkrétní dotazy maminek a doporučené postupy. Mně osobně v hlavě asi nejvíce utkvělo, že pokud se rozhodneme od plínek ustoupit, neměli bychom se vracet zpátky a používat např. tréninkové kalhotky nebo hledat jiné cesty a za případné nehody se na dítě nijak nezlobit.

EVA B.: Přínosné informace a zároveň příjemně strávený čas. Uvědomila jsem si, jak může být dítě citlivé na komentáře ohledně ne/chození na nočník a věcí kolem, přinesla jsem si zajímavé tipy, jak zařídit domácnost/oblečení odplenkovávaného dítěte, co dělat a co ne, a hlavně pocit, že nám to vlastně v rámci možností s dcerou pěkně jde :-)

LENKA Š.: Kurz byl výborný, byla jsem s ním moc spokojená!

HANKA F.: Po příchodu z kurzu Toníček odložil plenku a v podstatě si ji odmítl vzít. Teď tedy jsme v módu plenky jen na ven a přesun z místa na místo či spánek, o víkendu jedeme k babičce a poté plenky uklidíme úplně. Mezitím snad dorazí objednané slipy s auty, nočník s auty a trenky jako nosí táta, a treninkové kalhotky. Díky za Tvé rady a drž nám palce!

ANEŽKA B.: Na kurzu mi bylo moc příjemně. Překvapilo mě s jakým klidem a pohodou jste zvládla předávat zkušenosti a k tomu mít s sebou svá dvojčátka. Prostě vyklidněná máma :-) S odplenkováním jsem chtěla začít hned (nadchlo mě to, že jste z toho nedělala žádnou vědu, že se to dá v pohodě zvládnout), jenže malý onemocněl, takže jsem to nechtěla lámat přes koleno. Jakmile bude ok, jdeme do toho. Díky moc.

VERONIKA S.: Kurz předčil mé očekávání v mnoha směrech. Příjemně strávený čas v dobré společnosti s cennými radami jak naučit svou ratolest nenásilně na nočník. Po kurzu jsem namotivovaná a odhodlaná dosáhnout svého cíle a konečně vím jak na to!! Určitě navštívím i další kurzy paní Lucie!

MARTINA S.: Jsem velmi spokojená, dověděla jsem se vše, co jsem chtěla. Díky kurzu jsem si jistá, že se mi odplenkování povede, byly mi vyvráceny rady, které se mi nikdy moc nezamlouvaly :-) Děkuji
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one