ODEBÍRAT NOVINKY
nanuky.jpg
Začaly už Vaše děti také natahovat ruce po sladkostech a cukrovinkách? A Vy byste jim je rády dopřály, ale zároveň je chcete udržet dál od cukru a průmyslově vyráběných pochutin s umělými konzervanty, barvivy apod., jako jsou tolik oblíbené piškoty, koláčky, bonbony a čokoládky, které zdraví našich dětí rozhodně neprospívají?
Už Vás ty věčné rozepře, že tohle přece nemůžeš jíst nebo už jsi toho měl hodně, nebaví? Tak zkuste svým dětem sladké a přitom zdravé a chutné dobroty připravit doma samy!

Pokud nevíte, jak na to, pak je kurz určen právě pro Vás. Řekneme si, jaké bezpečné potraviny je možné při přípravě pečených i nepečených dezertů používat. Jakými alternativami lze nahradit cukr, kakao, mléko, vejce, bílou mouku ad. Jak je možné použít při přípravě dezertů kvásek a další praktické rady. Předám Vám také několik receptů oblíbených dobrůtek a některé z nich rovnou ochutnáte, abyste je pak mohly doma připravit pro celou rodinu (ocení je jistě i tatínkové).

CENA KURZU: 400,-/os. (děti zdarma) - zahrnuje ochutnávku pro vás i vaše děti.
Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one