ODEBÍRAT NOVINKY
děti.jpg
Rádi byste se stravovali zdravě a změnili zaběhnuté stravovací návyky, které vám nevyhovují? Potřebujete poradit nebo dodat povzbuzení do začátku? Zaujaly vás mé kurzy, ale nemáte v týdnu tolik času, abyste je mohli navštívit jednotlivě? Tak právě pro vás jsem připravila tento celodenní stravovací speciál!

Intenzivní kurz zahrnuje jednotlivé semináře, které nabízím samostatně: zdravé svačinky a přesnídávky, domácí chléb z kvásku, zdravé sladké dobroty, pickles – vitamíny po celý rok (podrobné obsahy najdete u jednotlivých vypsaných kurzů.
Můžete se tedy těšit na obecné zásady zdravého stravování, zavádění prvních příkrmů pro naše nejmenší, zdravé svačinky pro větší děti, přípravu domácího pečiva z kvásku a vše o jeho uchovávání. Zaměříme se i na zdravé mlsání pro celou rodinu bez mléka, vajec, živočišných tuků, bílého cukru a bílé mouky. Povíme si vše o pickles a naučíme se ho nakládat. A čeká vás ještě mnoho dalšího!

To vše za ZVÝHODNĚNOU CENU: 1300,-/ os. (místo 1550,- za jednotlivé kurzy). Ušetříte tedy 250,- Kč a navíc získáte podrobná skripta zahrnující všechna témata, která Vám budou dobrým průvodcem v prvních krocích při změně vašeho jídelníčku.
Po celý den bude zajištěno zdravé občerstvení i doma připravované nápoje v biokvalitě, a to vše již zdarma.Na kurzu je samozřejmě možné mít s sebou menší děti, větší jen pokud víte, že to celý den vydrží – hračky jsou k dispozici.
Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)

Dozvíte se, jak nejlépe na to a uvidíte, že to nemusí být vůbec obtížné. A hlavně, že všechno co jíme, má opravdu zcela zásadní vliv na zdraví naše i našich dětí…

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem MC, RC či jinde. Kurz je možné po domluvě přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům - obsahovým i cenovým!
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one