ODEBÍRAT NOVINKY
dvojcata_80.jpg
Je toho také na vás někdy moc a potřebujete vydechnout? Načerpat novou energii v přírodě, klidu a harmonii? Vydat se na cestu změny? Přijďte do kruhu dalších žen a načerpejte sílu do dalších dní.
Sama jsem mámou dvojčat a dalších 2 dětí a náročné začátky máme už dávno za sebou. To ovšem neznamená, že jsem na ně zapomněla nebo že teď už je to procházka růžovým sadem. A právě proto jsem pro vás připravila tento sdílecí regenerační víkend, abyste načerpaly novou sílu, mohly se vzájemně inspirovat, povzbudit, předat si své zkušenosti a najít odpovědi na své otázky ohledně mateřství, ženství i jiných témat.

A co tedy budeme společně dělat? Budeme spolu chodit na klidné procházky do nádherné okolní přírody, povídat si, odpočívat. Každý den se sejdeme v ženském inspirativním kruhu, abychom sem mohly vnést svá témata. Pokud děti dovolí, naučíme se několik zklidňujících dechových cvičení a afirmací, jak pracovat se svým hněvem a emocemi. Strávíme čas u společného jídla a budeme se hýčkat - aromaterapie a jednoduchá masáž. Pro děti bude připraven prostor pro hraní, dovádění i kreativní tvoření. Cílené hlídání malých dětí zajištěno není. Přidat se mohou i maminky bez dětí či těhotné. Každé zde určitě najde své místo

Odpočívat a regenerovat budeme na krásné původní chalupě v odlehlé vesničce v Českém středohoří, která skýtá dostatek místa i soukromí. A v okolí je spoustu krásných míst k procházkám a načerpání nové energie. S dětmi se půjdeme podívat na koně, ovečky apod. Dům poskytuje prostor pro 6 žen s dětmi (1 malá ložnice, 3 větší a 1 velká pro 2 rodiny s vl. kuchynkou. Společnou kuchyni a prostor pro hraní. K chalupě náleží hezká zahrada s houpačkami, pískovištěm, ohništěm a venkovním altánem.

PŘIJĎTE SPOLEČNĚ STRÁVIT PŘÍJEMNÝ A POHODOVÝ VÍKEND!
Odpočinout si, načerpat energii a naučit se něčemu nového... pobyt se uskuteční v klidné vesničce Knínice u Touchořin v CHKO České středohoří (15 km od Litoměřic, 46 km sjezd z dálnice D 8, směrem na Ústí n. Labem) v původním venkovském stavení z 1. pol. 19. stol. s mnoha historickými prvky včetně pův. kamen a speciální pece na pečení chleba. Účast dětí je samozřejmostí. K dispozici pro ně bude krásná zahrada i dětský koutek uvnitř, možnost výletu do okolí, nedaleko je vesnický skanzen Zubrnice, v docházkové vzdálenosti dětské hřiště. Je možné přijet autem nebo MHD - přímý autobus do Litoměřic z Holešovic, vlak do Bohušovic nad Ohří nebo Litoměřic. Pro zájemce můžeme také zajistit odvoz z Litoměřic. Stačí dát dopředu vědět. Příjezd během dne v pátek, společné zahájení bude v 16 h, ukončení nedělním obědem cca ve 13 h.

CENA POBYTU: 3200,-/rodinu - žena s 1-2 dětmi do 3 let (v ceně je ubytování na 2 noci v oddělených ložnicích - 1 z ložnic je pro 2 rodiny, 2 společné obědy, pití, program) Svačiny, snídaně a večeře formou společného stolu hojnosti, z dovezených společných dobrot (pečivo, pomazánky, koláče a jiné). Větší dítě (nad 3 roky) + 600,-.

Pobyt je nutné uhradit nejpozději 14 dní před jeho začátkem!
Vaše rezervace je závazná v okamžiku připsání částky na účet, jinak je místo nabídnuto dalším zájemcům. V případě neúčasti propadá nevratná záloha 600,- Kč (je možné za sebe najít náhradu).
Po zaslání rezervace Vám zašlu email s podrobnými informacemi, adresou ad. Počet míst v kurzu je omezen.
TERMÍNY POBYTU:
4.-6. září 2020
kminice.jpg
zahrada.jpg
86388617_180346766560070_5206567318527672320_n.jpg
IMG_20190910_104157.jpg
IMG_20191009_120714.jpg
IMG_20191009_104633.jpg
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one