ODEBÍRAT NOVINKY
IMG_9984.JPG
Čekáte miminko a rády byste používaly látkové pleny? Máte však pocit, že je jich takové množství, že se v tom samy nedokážete zorientovat a vybrat ty správné, které by vám vyhovovaly? Neztrácejte hlavu, ráda vám pomohu a předám své zkušenosti!
Můžeme se sejít u vás doma (či na jiném místě dle domluvy) - Praha a okolí, Litoměřice, Děčín, Ústí n. L. a okolí. K ceně kurzu bude připočteno cestovné 5,-/km a je vždy domluveno předem.
S sebou samozřejmě donesu množství ukázek, abyste si mohly vše prohlédnout a osahat. Je možné domluvit i větší skupinu (cena pak bude pro jednotlivce nižší). Můžeme se sejít také u mě doma - Knínice u Lovečkovic, kde mám kurzovnu. Pokud jste z větší vzdálenosti je kurz možné absolvovat on-line i s ukázkami. Témata:

- MODERNÍ LÁTKOVÉ PLENY a různé systémy zdravého přebalování. Povíme si o výhodách používání látkových plen, jak nejlépe začít a co si připravit, jaké existují typy plen a svrchních kalhotek, jak pečovat o látkové pleny i dětskou pokožku. Přebalování do látkových plen vám názorně ukážu, abyste viděli, že je opravdu snadné. Předvedeme si také doplňky k přebalování a vhodné pomůcky, které vám látkování usnadní.
Pomohu vám s výběrem látkové výbavičky dle vašich požadavků a možností a pokud budete chtít, můžeme plenky společně objednat. Nabízím také možnost sestavit optimální výbavičku pro dvojčata.

- BEZPLENKOVÁ KOMUNIKAČNÍ METODA, tzv. přirozená hygiena nemluvňat a její principy, která vám péči o miminko v mnohém usnadní. Ráda vám předám své zkušenosti s BKM u jednoho dítěte i u dvojčat a předvedu doplňky a oblečení, které budete potřebovat.

- UČENÍM NA NOČNÍK - pro maminky větších dětí, probereme vaši konkrétní situaci a problémy a pokusíme se společně najít vhodnou a citlivou cestu k tomu, aby vaše ratolest už zvládla tuto dovednost sama. Řekneme si, co je třeba na cestě k odplenkování vědět, co rozhodně nepodcenit a čemu se naopak vyhnout. Ukážeme si praktické pomocníky a oblečení, které vám tuto cestu usnadní.

- EKOPRANÍ - hledáte alternativu ke konvenčním pracím prostředkům, které zatěžují přírodu i naše zdraví? Řekneme si, které výrobky jsou pro vás nejvhodnější. Jaké jsou mezi nimi rozdíly. Který prostředek nejlépe použít na pleny a látkové vložky, který na vlnu a funkční textil a další. Předám vám své zkušenosti a vychytávky, které vám zaručí co nejšetrnější praní.

- ŽENSKÁ EKOHYGIENa, která také může být pohodlná, příjemná, zdravotně nezávadná, šetrná k životnímu prostředí a ekonomická, stejně jako přebalování do látkových plen! Představím vám jednorázové ekologické menstruační potřeby, látkové vložky různých velikostí, barev a materiálů i menstruační kalíšek. Řekneme si, jak se dají jednotlivé menstruační pomůcky kombinovat, jak je udržovat a prát atd.

DÉLKA KURZU: 60 min (v případě více témat déle, cca 60 min na 1 téma)

CENA KURZU:

- ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ: 600,-/os. nebo 700,-/pár
- ostatní témata 700,-/os. nebo 800,-/pár

V případě více zájemců je možné uspořádat skupinový kurz, např. v mateřském centru apod. Cena je domluvena podle konkrétních požadavků předem.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one