ODEBÍRAT NOVINKY
IMG_1884.JPG
Všem zájemkyním nabízíme individuální kurz nošení dětí - vázání do šátku nebo vyzkoušení nosítka, v termínu a čase, který vám bude vyhovovat. Můžeme se sejít u vás doma (k ceně je připočítáno cestovné podle vzdálenosti - 5,-/km) nebo u lektorky doma (Knínice u Lovečkovic - nedaleko Litoměřic a Ústí nad Labem).
Kurz je vhodný pro těhotné (k dispozici manipulační panenka), maminky s novorozenci i většími dětmi. Přítomnost partnera je samozřejmostí. V případě, že kojíte nebo se potřebujete věnovat miminku, může vstřebávat informace za vás, pokud se zrovna učíte, může o něj pečovat. Nebo se můžete naučit vázat oba dva a v péči o miminko se střídat.
Nabízím také možnost tandemového vázání, a to jak dvojčátek, tak 2 dětí různého věku.
Naučíte se vázat své děťátko či dvojčátka do fyziologicky vhodné polohy, která je pro něj bezpečná a pro vás oba pohodlná. Vázat můžete s panenkou či vlastním dítětem. Naučíme se úvazy na břicho vhodné pro novorozence, příp. i větší děti. Maminkám s většími dětmi nabízím nácvik složitějších úvazů na břicho, vázání na záda, kde si také ukážeme, jak miminko na záda bezpečně dostat, nebo úvazy na bok. Pro zájemce můžeme využít i vázání s ring sling šátkem. U tandemových úvazů se naučíme úvazy podle vašich konkrétních požadavků - na břicho či břicho/záda. V průběhu vázání si řekneme vše důležité ohledně nošení dětí. Mimo vázání šátku si rovněž můžeme předvést nosítko, jako další alternativu zdravého nošení. K vyzkoušení je vždy několik typů. Na kurz není nutné mít vlastní šátek, ale je to samozřejmě možné. V případě zájmu vám pomohu s výběrem šátku a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků. Na kurzu budete mít možnost vyzkoušet i osahat si šátky různých materiálů a v případě zájmu si šátek také rovnou zakoupit.


Můžete také využít možnost vyzkoušet několik druhů nosítek, které máme aktuálně k dispozici, dle předchozí domluvy. Naučím vás, jak nosítka správně nastavit, jak s nimi zacházet a jak v nich děti správně nosit. Pokud máte už i své nosítko, vezměte jej s sebou, pomohu vám jej nastavit, aby vyhovovalo vám i vašemu dítěti.

Na závěr poradím, jak správně při nošení sebe a miminko po celý rok oblékat. V případě zájmu také pomohu s výběrem šátku a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků. Zodpovím veškeré vaše dotazy.


DÉLKA KURZU: cca 2 hodiny (vázání šátku); 1 h (zkoušení nosítka)

CENA KURZU:
800 Kč/tandem 1000 Kč (maminka + miminko/a)
1200 Kč/tandem 1500 Kč (úvazy naučím oba rodiče + miminko/a)
1400 Kč/tandem 1800 Kč (2 maminky + 2 nebo 4 miminka) - ZVÝHODNĚNÁ CENA!

Součástí kurzu je také následná podpora formou konzultace přes email či skype, příp. zopakování či kontrola úvazu po porodu s miminkem v kurzovně (cca 20 min), a to ZDARMA.
šanami.jpg
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one