ODEBÍRAT NOVINKY

Tandemové nošení dvojčat

DSC_0465.JPG
Kontaktní rodičovství je vysoce kontaktní, citlivý a respektující způsob péče, o který nás připravila desetiletí rad o odtažité výchově. Nejdůležitější je vnímat podněty dítěte a správně na ně reagovat. Nejedná se o žádný nový styl výchovy, ale o dávný intuitivní a láskyplný způsob péče, který je založen na přirozených reakcích na potřeby našich dětí.

Většina lidí si ale myslí, že praktikovat kontaktní rodičovství s dvojčaty není možné. Že je to příliš náročné na čas, pozornost i prostor a že třeba praktikovat bezplenkovou komunikační metodu plně není možné vůbec, nebo jen s vypětím všech sil. Chtěla bych vám ukázat, že tomu tak není! Nejen, že je to možné, ale naopak kontaktní rodičovství vám mnohé situace právě s dvojčaty může zjednodušit.
Pokud jste v očekávání nebo už malá dvojčátka máte a hledáte podporu, pak je kurz určen právě vám!
Předám vám své zkušenosti s dlouhodobým kojením dvojčat, ukážeme si vhodné polohy a řekneme, jak řešit možné obtíže. Povíme si jak nejlépe řešit spánek dvojčat. Podpořím vás v nošení dvojčat, naučím vás vázat je do šátku, poradím se správným výběrem šátku či nosítka, můžete si vhodný rovnou i koupit. Předvedeme si další doplňky k nošení a řekneme si, jak nejlépe sebe i děti při nošení obléci v závislosti na ročním období. Dále vám mohu předat své zkušenosti s bezplenkovou komunikační metodou, řekneme si jak začít, čemu se vyvarovat a předám vám praktické tipy, jak to lze zvládnout i s dvojčátky. V případě, že chcete používat látkové plenky, pomohu vám sestavit látkovou výbavičku na míru, předvedeme si všechny dostupné systémy plenek a doplňků k přebalování, vhodných pro dvojčata. Pokud máte už větší děti, ráda vám předám své zkušenosti s metodou BLW - odstavení vedené dítětem (baby-led weaning), tedy způsobem, jak začít dítě přikrmovat podle jeho požadavků. Mohu vám rovněž předat informace potřebné k výběru vhodné porodnice a dalších témat souvisejících s těhotenstvím s dvojčaty, jejich porodem a následnou péčí.

Ano, život s dvojčaty je někdy o dobré organizaci, pevnější vůli a hlavně svobodné mysli, že všechno jde dělat jinak, i když si okolí myslí opak a dává vám to najevo. Žijte, jak vám to vyhovuje, naslouchejte svým potřebám i potřebám vašich dětí a uvidíte, že všechno se dá zvládnout! A buďte si jisti, že se vám to ne dvakrát, ale stonásobně vrátí prostřednictvím spokojených miminek a úžasných dětí! Neboť je opravdu důležité, jakou péči svým dětem věnujeme na počátku života, protože tím ovlivníme, jací dospělí se z nich stanou. A u dvojčátek platí všechno dvakrát. Jsem přesvědčena, že i život s dvojčaty může být spokojený, pohodový a můžete si ho užívat. Aspoň já to tak dělám! Kontaktní rodičovství je skvělý způsob, jak svým dětem lépe porozumět a díky tomu s nimi žít v harmonii.

Můžeme se sejít u mě doma (okr. Litoměřice) nebo u vás doma (dle domluvy, je třeba počítat s cenou za cestovné, která je vždy domluvena předem). Pokud jste z jiného města můžeme se spojit přes Skype.

CENA KURZŮ:

SETKÁNÍ DVOJČAT - Ctěnice: 500,-/rodinu
INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE na zvolené téma (osobně nebo přes Skype): 600,- /h Při více tématech nabízím slevu!
INDIVIDUÁLNÍ KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU:

U mě doma (okr. Litoměřice):
1000 Kč (maminka + miminka)
1500 Kč (úvazy naučím oba rodiče + miminka)
1800 Kč (2 maminky + 4 miminka) - ZVÝHODNĚNÁ CENA!

V případě, že máte zájem o kurz u vás doma je cena závislá na dojížďkové vzdálenosti (5,-/km), v Praze + cca 200,-, a je vždy domluvena předem. Mohu k Vám přijet pokud jste z Prahy či Středočeského kraje, z okresu Litoměřice, Ústí n. Labem a okolí.
Součástí kurzu je také následná podpora formou konzultací, příp. zopakování či kontrola úvazu po porodu s miminky v kurzovně či u mě doma, a to ZDARMA.

V případě zájmu je možné domluvit skupinový kurz podle vašich požadavků.
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one