ODEBÍRAT NOVINKY

Kontaktní rodičovství a respektující výchova

pa.jpg
Vše co na mých webových stránkách najdete nějak souvisí s kontaktním rodičovstvím, které mi na cestě ke spokojenosti a rodinné pohodě velmi pomohlo.
Kontaktní rodičovství je cesta k pochopení a výchově dětí. Jedná se o vysoce kontaktní, citlivý a respektující způsob péče, o který nás připravila desetiletí rad o odtažité výchově.
Nejdůležitější je vnímat podněty dítěte a správně na ně reagovat. Nejedná se o žádný nový styl výchovy, ale o dávný intuitivní a láskyplný způsob péče, který je založen na přirozených reakcích na potřeby našich dětí.
Seznámím Vás se základními prostředky kontaktního rodičovství a jednotlivé body si blíže vysvětlíme. Ujasníme si, proč je důležitá vazba s dítětem po porodu, proč citlivě reagovat na potřeby dítěte a jeho pláč, proč mu poskytovat častý fyzický kontakt a jaké výhody má nošení či společné spaní. Povíme si o kojení, jako vynikajícím způsobu, jak poznat své dítě, či o tzv. bezplenkové komunikační metodě, tedy přirozené hygieně kojenců. Budeme se věnovat respektující výchově a vymezování hranic a dalším prostředkům kontaktního rodičovství. Ale také harmonickému partnerskému životu a prostoru pro sebe a odpočinek.
Neboť je opravdu důležité, jakou péči věnujeme svým dětem na počátku života, protože tím ovlivníme, jací dospělí se z nich stanou.

CENA KURZU: 200,-/os. (2 h)
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one