ODEBÍRAT NOVINKY
šátek-2.jpg
Už je to docela dlouho, co jsem byla těhotná se svým synem Theodorem a tak mě trochu zaskočilo, že jsem si už hned nedokázala vzpomenout, jak to všechno začalo. Musela jsem se zeptat svého manžela, aby mi naše nosící začátky připomněl.
Byla jsem někdy na jaře roku 2012 na závěrečném defilé festivalu Khamoro, kde jedna z účastnic tančících v průvodu měla s sebou v krásně barevném vaku miminko. To se pohybovalo do rytmů divoké hudby a spokojeně se usmívalo. "To je super!", blesklo mi hlavou. Takhle bych to taky chtěla. Ať budu dělat cokoli, mít své dítě stále u sebe! A tato myšlenka mě už neopustila.
V novém roce jsem pro Vás připravila několik novinek a změn, které se Vám doufám budou líbit a hlavně Vám budou k užitku.
Dnes první z nich... založila jsem uzavřenou FB skupinu Spokojená máma a všechny Vás zvu, abyste se k ní přidaly zde: https://www.facebook.com/groups/831374266903677/
MILÉ MAMINKY a NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY!

...spolu se svým milovaným "čertíkem" Theodorkem Vám přejeme kouzelný rok 2015! Ať je plný krásných překvapení, lásky a rodinné pohody, upřímného smíchu, radosti a hlavně spokojenosti. Možná zrovna bilancujete ten rok už skoro uplynulý, tak určitě nezapomeňte na nějaké to předsevzetí :)
Každý rok má přece šanci být tím nejlepším v životě!!!

Vaše spokojená máma Lucie
MILÉ MÁMY,
už se taky chystáte na zítřek??? ... dopéct cukroví, uvařit štědrovečerní polévku, naporcovat kapra, připravit bramborový salát, uklidit, zapálit Františka, ozdobit vánoční stromeček, najít nějaké svíčky a hlavně sváteční ubrus :)
Alespoň tak to vypadá u nás... úklid jsem delegovala na manžela, dělám jej dost nerada, stromečku se ujal Theo a jelikož u nás fouká jako na větrné hůrce, uschlo nám hezky i prádlo spolu s vánočním ubrusem a čistým povlečením. Na mě zbylo pečení a vaření.
Pokud hledáte zdravou štědrovečerní inspiraci, prozradím Vám, co budeme mít letos my:
tatinek.jpg
Léto rychle uteklo a já už dnes jen vzpomínám na parné slunečné dny... zabalená v teplém svetru, šálka kolem krku a s čepicí na hlavě. Pěkně to tu u nás fouká! Ještěže má člověk alespoň ty vzpomínky! Ale stejně stále vyrážíme na procházky, poslední dobou ve třech. Theo se učí, jak být správným tatínkem - viz přiložené foto.
2
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one