ODEBÍRAT NOVINKY

Jarní novinky

jaro.jpg
S velkým potěšením bych s vámi chtěla sdílet svou radost, na které už nějakou dobu pilně pracuji!
Pražská Brána k dětem bude sice nyní zavírat kamennou prodejnu, ale těší mě, že jsme společně s Luckou Harnošovou našly cestu, aby některé aktivity mohly běžet dále. Především kurzy, které jsem si vzala pod svůj patronát a budou i nadále pokračovat ve spolupráci s e-shopem Brány k dětem, který také budete moci dále využívat.
Od května se můžete těšit na mé stávající i nové kurzy v novém krásném prostoru ČAS PRO RODINU - Jindřicha Plachty 27, PRAHA 5 - ANDĚL se skvělou dostupností metrem, tramvají, autobusem i autem, parkování v ulici nebo v OC Nový Smíchov (3h zdarma). Najdete tady kurzy nejen moje, ale i dalších lektorů a lektorek, abychom nepřerušili tradici kurzů z Brány k dětem. A samozřejmě pro vás oslovuji další, aby nabídka byla co nejširší a každý si zde mohl najít to své. Můžete se těšit na tradiční podpůrné skupinky, pravidelné kurzy nošení dětí a vázání šátku, zdravého přebalování a bezplenkové komunikační metody, zdravého stravování, předporodní přípravy, respektující výchovy, kojeneckých masáží atd. Na kurzech si budete také moci osahat a vyzkoušet plenky a další příslušenství k přebalování a bezplenkové komunikační metodě, šátky, nosítka, oblečení a doplňky k nošení. Vybrané zboží si budete moci přímo na místě koupit nebo objednat v e-shopu Brány k dětem.

A čeká na vás také spoustu novinek, protože chci, abyste se zde cítily dobře vy i vaše děti a snažím se pro to dělat maximum. Prozradím jen některé - třeba dětský koutek, kde vám v případě zájmu během kurzu vaši ratolest pohlídáme a vy ji tak budete mít na dosah a přitom se budete moci plně soustředit na kurz. Čekají vás také pravidelná cvičení, individuální kurzy i kuchyň pro praktické kurzy vaření. Pokud byste měly nějaký nápad či přání, co byste tady uvítaly, napište! Určitě se nechám inspirovat.

Ráda bych, abyste zde našli prostor pro setkávání s podobně naladěnými lidmi, kteří souzní s kontaktním rodičovstvím, respektující výchovou a zdravým životním stylem. Abyste tady měli možnost načerpat sílu, inspiraci a pozitivní energii do vašeho života, a abyste se sem rádi vraceli. Abyste mohli najít čas pro sebe i pro rodinu, protože to je nejlépe strávený čas vůbec.
Tak myslím, že se opravdu máte na co těšit! A já se těším na setkání s vámi i vašimi dětmi ...

Aktuální program budu postupně doplňovat a můžete jej sledovat v Kalendáři akcí. V současné chvíli připravujeme rezervační systém, ale přihlašovat se můžete již nyní u jednotlivých kurzů nebo na stránkách Brány k dětem:
20.04.2017 06:49:23
ernstoval
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one