ODEBÍRAT NOVINKY
jaro.jpg
S velkým potěšením bych s vámi chtěla sdílet svou radost, na které už nějakou dobu pilně pracuji!
Pražská Brána k dětem bude sice nyní zavírat kamennou prodejnu, ale těší mě, že jsme společně s Luckou Harnošovou našly cestu, aby některé aktivity mohly běžet dále. Především kurzy, které jsem si vzala pod svůj patronát a budou i nadále pokračovat ve spolupráci s e-shopem Brány k dětem, který také budete moci dále využívat.
IMG_1164.JPG
Ráda bych se s vámi podělila o celkem zajímavou zkušenost ohledně kojení, přikrmování a přibírání na váze. Maminky dvojčat včetně mě mají mmj. velkou výhodu, že v jednom okamžiku mohou srovnávat dvě děti stejného věku, které vyrůstají ve stejných podmínkách, a přesto se mohou lišit. A to nejen v kojení, jídle, váze, vývojové fázi, ale zkrátka v čemkoli vás napadne.
IMG_0323.JPG
Sejdeme se v parku na Slovanském ostrově u dětského hřiště. Hned vedle je i vláček, který děti jistě také ocení. A můžete se samozřejmě těšit na zdravé dobrůtky i něco osvěžujícího.

S sebou nezapomeňte dobrou náladu, deku a případně něco dobrého na společnou hostinu (není podmínkou). Děti jakéhokoli věku i počtu jsou vítány!
Velmi se na vás těším!
kluci.jpg
Na blogu projektu RADOST S DĚTMI, kterého jsem jednou z lektorek, sdílím některé střípky z našeho současného kontaktního rodinného života.
DSCF1639.JPG
21. 7. 2016 v čase 13:30-16:30h na Slovanské ostrově - sraz u dětského hřiště!

Srdečně vás uprostřed prázdnin a krásného léta zvu na další skromný, ale jistě kontakní piknik s našimi dětmi! Ať také máme příležitost se vidět osobně, popovídat si a vypustit děti, aby se věnovaly zase svým důležitým úkolům!
BKM.jpg
S bezplenkovou komunikační metodou neboli přirozenou hygienou nemluvňat jsem se náhodně potkala dlouho před tím než se mi narodil syn. Bylo to ještě na vysoké škole na semináři zahraniční lektorky o péči o postižené děti, kde ji přednášející zevrubně vysvětlovala a mě to přišlo naprosto úžasné, i když jsem si nedovedla představit, jak by to mohlo fungovat v běžném životě (škoda, že nemůžu najít poznámky, srovnání s dnešními znalostmi by mě docela zajímalo).
1
LUCIE ERNSTOVÁ - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one