Beseda s rodiči o očkování

Přemýšlíte o očkování svých dětí a nemáte dost informací? Přijďte si popovídat s Martinou Suchánkovou ze spolku ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost v očkovaní, která se s vámi podělí o své poznatky a zkušenosti.
Zaměříme se zejména na povinný očkovací kalendář, vytvoření individuálního plánu, minimalizaci rizik při očkování, přínos i rizika, která představují vakcíny, komunikaci s lékaři a v neposlední řadě i právní aspekty odkladu, rozložení či odmítnutí očkování.

Lze očkovat bezpečně? Mohu použít libovolnou vakcínu? Co je individuální očkovací plán? Smím odložit očkování, do kdy? Co vím o nemocech proti kterým se očkuje? Co je nutné vědět PŘED očkováním? Jak poznám nežádoucí účinky? Lze je eliminovat a lze odstranit následky? Jak komunikovat s lékařem? Může mé dítě do školky, na tábor? Jak se ve všem orientovat? Na koho se obrátit? Jak vše zodpovědně rozhodnout?

CENA KURZU: 250,-/os.

Délka: 3 h

TERMÍN: 20. 2. 2018 15-18 h 

Adresa: ČAS PRO RODINU, J. Plachty 27, Praha 5-Anděl

LEKTORKA: Martina Suchánková

Zakladatelka a předsedkyně spolku ROZALIO - Rodiče za lepší informovanost v očkování (www.rozalio.cz), matka 3 dětí, která považuje za důležité, aby rodiče znali svá práva a rozhodovali se až po vyslechnutí názorů a argumentů z různých stran. Její snahou je podpora očkování s minimalizací rizik, sebevědomí rodičů a náprava právního rámce očkování z povinného na doporučené a dobrovolné.