ODEBÍRAT NOVINKY
profilovky_22.jpg
Kurz vám přinese praktické rady a sdílení zkušeností v péči o sebe a miminko během těhotenství, porodu a v době po porodu.

V minulosti bylo běžné, že si ženy-matky předávaly zkušenosti a poznatky ohledně těhotenství, porodu a péče o potomstvo z generace na generaci. Doba se však změnila. Mladá manželství žijí většinou odděleně od své rodiny a často touží své děti vychovávat zcela jinak. Ne vždy však mají k dispozici potřebné informace.
Pokud chce žena dobu těhotenství, porodu a po porodu prožít co nejlépe a být maximálně připravená musí věnovat spoustu času pátrání po zkušenostech jiných ohledně použitých podpůrných přípravků, kosmetiky, značek, věcí pro miminko atd. A většinou je pak už nemá komu předat, nebo na to nemá čas. Proto je každá musíme získávat znovu a procházet si tímto obdobím hledání a testování vždy od začátku. Ráda bych toto alespoň částečně změnila, proto bych se s vámi chtěla o své (a žen ze svého okolí) zkušenosti v péči o sebe a miminko podělit, abych vám cestu tímto krásným obdobím alespoň trochu usnadnila.
Jedná se o tipy, které mi chyběly na předporodních kurzech a které si maminky mezi sebou většinou zapomínají říct. Ráda se s vámi podělím i o své zkušenosti z těhotenství s dvojčátky a péči o ně.

Na kurzu se mimo jiné dozvíte:
- jak o sebe a miminko co nejlépe pečovat,
- na které osvědčené značky se dá spolehnout,
- jak si pomoci při různých těhotenských potížích,
- jak se dobře připravit na porod a co rozhodně nezapomenout do porodnice (mimo doporučované seznamy),
- co je u dítěte běžné v prvních týdnech po porodu,
- co nejlépe pomáhá při hojení po porodu,
- co se stává u kojení a není se třeba lekat,
- řekneme si mnohé praktické tipy – současné i osvědčené rady „našich babiček“ a mnoho dalšího, co Vás bude zajímat.

Nebude chybět ani prostor pro sdílení vlastních zkušeností.

CENA KURZU: 300,-/os. - na kurzu dostanete několik vzorků přírodní kosmetiky pro miminko i pro vás.
Místo konání: STUDIO FASCINACE, Újezd 450/40, Praha 1 (parkování zdarma - Nosticova 2a, bezbariérový přístup od zastávky tram Hellichova)
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
Reference:
LENKA D.: Kurz se mi líbil a mnohé informace byly pro mě nové. Oceňovala jsem osobní vyprávěné zážitky paní Lucie, takže ten kurz neobsahoval jen hromadu informací, ze kterých na některých jiných kurzech člověku vybuchuje hlava, ale právě i zajímavosti a že porod může probíhat i jiným způsobem, než jak nám je to prezentováno od jiných maminek či z jiných zdrojů. Líbil se mi ten alternativní přístup paní lektorky, ale musím se přiznat, že já sama nejsem úplný vyznavač těchto přístupů. Mám ráda tu přírodní cestu, avšak jen do určité míry. Vřele bych kurz doporučila všem nastávajícím maminkám, které se zajímají i o jiné způsoby, jak přistupovat k těhotenství, porodu i šestinedělí. Kdo chce slyšet praktické zkušenosti a zároveň nepodstoupit několikahodinový kurz, je tento kurz určen právě pro něj.
IVA H.: Kurz mi pomohl a doplnil informace, které jsem dostala na předporodním kurzu pořádaným nemocnicí. Myslím, že nejdůležitější je získat informace z různých stran pohledu a na jejich základě si vytvořit vlastní názor. Vaše rady a zkušenosti jsem použila např. při přípravě svého porodního plánu. Co se týká těhotenských obtíží a rad, které jste dávala, naštěstí mě příliš problémů netrápí a cítím se dobře. Celkově kurz hodnotím jako přínosný, některé z informací jsem již měla, některé byly nové, ale zejména pro jejich utřídění a doplnění mi byl kurz užitečný. Velmi Vám děkuji za Vaše rady.

JANA K.: Kurz se mi líbil a přišel mi hodně přínosný. Možná, že by mohl být i delší.

LENKA S.: Tento kurz byl pro mne určitě přínosný v tom, že jsem získala některé nové informace a tipy ohledně těhotenství, porodu a péči o sebe i o miminko po porodu a jde o takovou tu "přírodní"cestu, ne klasickou, jako v předporodním kurzu pořádaném porodnicí. Ne všechny informace pro mne byly nové, ale každopádně mi tento kurz pomohl si je utřídit a dovyjasnit, informačních zdrojů je na toto téma v dnešní době přehršel a tady to bylo v takové ucelenější a pro mne příjemné formě, s možností se dotázat na případné nejasnosti. Hodnotím určitě velmi kladně a všem mohu doporučit.
LUCIE ERNSTOVÁ - spokojenamama@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one