ODEBÍRAT NOVINKY

Individuální kurz vázání šátku

nošení dětí.jpg
Všem zájemkyním nabízíme individuální kurz nošení dětí - vázání do šátku nebo vyzkoušení nosítka, v termínu a čase, který vám bude vyhovovat. Můžeme se sejít u vás doma (k ceně je připočítáno cestovné podle vzdálenosti) nebo u lektorky doma (Knínice u Lovečkovic - nedaleko Litoměřic a Ústí nad Labe).
Kurz je vhodný pro těhotné (k dispozici manipulační panenka), maminky s novorozenci i většími dětmi. Přítomnost partnera je samozřejmostí. V případě, že kojíte nebo se potřebujete věnovat miminku, může vstřebávat informace za vás, pokud se zrovna učíte, může o něj pečovat. Nebo se můžete naučit vázat oba dva a v péči o miminko se střídat.
Naučíte se vázat své děťátko do fyziologicky vhodné polohy, která je pro něj bezpečná a pro vás oba pohodlná. Vázat můžete s panenkou či vlastním dítětem. Maminkám s většími dětmi nabízím nácvik vázání šátku na záda, kde si také ukážeme, jak miminko na záda bezpečně dostat. Nabízím také kurzy tandemového vázání a nošení dvojčat. V průběhu vázání si řekneme vše důležité ohledně nošení dětí. Mimo vázání šátku si rovněž předvedeme nosítko, jako další alternativu zdravého nošení. Na kurz není nutné mít vlastní šátek, ale je to samozřejmě možné. V případě zájmu vám pomohu s výběrem šátku a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků. Na kurzu budete mít možnost vyzkoušet i osahat si šátky různých materiálů a v případě zájmu si šátek také rovnou zakoupit.


Můžete také využít možnost vyzkoušet několik druhů nosítek, které máme aktuálně k dispozici, dle předchozí domluvy. Naučím vás, jak nosítka správně nastavit, jak s nimi zacházet a jak v nich děti správně nosit. Pokud máte už i své nosítko, vezměte jej s sebou, pomohu vám jej nastavit, aby vyhovovalo vám i vašemu dítěti.

Na závěr poradím, jak správně při nošení sebe a miminko po celý rok oblékat. V případě zájmu také pomohu s výběrem šátku a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků. Zodpovím veškeré vaše dotazy.


DÉLKA KURZU: cca 2 hodiny (vázání šátku); 1 h (zkoušení nosítka)

CENA KURZU:
700 Kč/tandem 900 Kč (maminka + miminko/a)
1050 Kč/tandem 1350 Kč (úvazy naučím oba rodiče + miminko/a)
1200 Kč/tandem 1500 Kč (2 maminky + 2 nebo 4 miminka) - ZVÝHODNĚNÁ CENA!

Zkoušení nosítka:

500 Kč/600 Kč (1 rodič/oba rodiče)

Součástí kurzu je také následná podpora formou konzultace přes email či skype, příp. zopakování či kontrola úvazu po porodu s miminkem v kurzovně (cca 20 min), a to ZDARMA.
DSC_0465.JPG
Reference:
PETRA Š.: Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za individuální kurz vázání. Kurz byl/bude pro mě velmi přínosný. Líbilo se mi, že teorii prokládáte názornou ukázkou, byl prostor pro dotazy a úvaz bylo možné si několikrát zopakovat. Už teď se těším až budu svoje "pidi" nosit všude s sebou.
VERONIKA T.: Jsem moc ráda, že jsem zvolila individuální formu kurzu. Měla jsem dostatek času se vázání naučit i znovu procvičit. Vše jste mi srozumitelně vysvětlila a měla trpělivost se mnou i dcerkou, která chtěla kojit. Konečně jsem získala jistotu, že to zvládneme. Líbila se mi i teoretická část o výhodách nošení. Jste moc milá a příjemná a oceňuji Váš osobní přístup. Taky mi moc pomohlo, že jste mi poslala odkazy na oblečení a potřeby k nošení, sama bych to dlouho hledala. Ještě jednou moc děkuji! Určitě Vás budu doporučovat dále.
LUCIE ERNSTOVÁ - spokojenamama@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one