ODEBÍRAT NOVINKY
Opište prosím kontrolní kód "4785"

Informace

... nebo se jí alespoň snažím být a ráda bych Ti pomohla na Tvé cestě mateřstvím, která není vždy snadná, někdy je dokonce velmi náročná, ale rozhodně stojí za to! Je to cesta hledání, poznávání sebe a svých možností, naslouchání potřebám miminka, cesta objevování, naslouchání, radosti a lásky... ale často také vyčerpání, únavy, zlosti, neporozumění...mateřství má mnoho podob. Ani cesta ke spokojenosti není jednoduchá a vlastně nikdy nekončí, ani u mě. Také jsem stále na cestě a moc mě to baví, právě ta rozmanitost, život s dětmi a posouvání vlastních hranic.

Připravila jsem pro Tebe kurzy, které Ti mohou usnadnit období těhotenství, dobu po narození miminka i život s většími dětmi. Sama jsem si těmito obdobími prošla a procházím a na vlastní kůži zažívám, jak je při všech povinnostech někdy těžké najít si čas pro sebe a odpočinek. Jak se umět radovat z maličkostí...

Období hledání, tápání, zkoušení pokus-omyl a nalézání odpovědí a toho co funguje, jsem si prošla a ráda bych Ti předala své zkušenosti, abys sama nemusela ztrácet čas a mohla se v klidu věnovat svému miminku, rodině, sobě, ... Tady najdeš všechno na jednom místě.
Jak se připravit na porod, zvládnout období po porodu, jak děťátko správně nosit, všechno o zdravém přebalování, bezplenkové komunikační i učení na nočníček a především jak snadno, chutně a zdravě uvařit pro miminko i celou rodinu.
Přítomnost dětí je na mých kurzech samozřejmostí. Chtěla bych ale poprosit, abys brala v úvahu jejich potřeby i potřeby dalších účastníků. Věřím, že si z mých kurzů vybereš!

Připoj se mezi nás - SPOKOJENÉ MÁMY! Těšíme se na Tebe...
Spoustu zajímavostí najdeš i ve FB skupině: https://www.facebook.com/groups/831374266903677/

Srdečně také zvu do on-line programů:
RADOST S DĚTMI, jehož jsem spoluautorkou a lektorkou jednoho z pěti témat: www.radostsdetmi.cz
KONGRES PRO RODIČE, kde se věnuji tématu Kontaktní rodičovství s dvojčaty: www.kongresprorodice.cz
LUCIE ERNSTOVÁ - Spokojená máma | spokojenamama@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one